Õpikeskkonna uudised

Uus e-kursus: Fingerstyle algajatele (Aldo Järve)

 
Kristo K pilt
Uus e-kursus: Fingerstyle algajatele (Aldo Järve)
Kristo K – Monday, 19 June 2017, 11:18 AM
 

Aldo Järve Kitarrikooli eesAvatud on uus elektrooniline kitarrikursus, mis on mõeldud neile, kel esmased oskused selged ja tahaks edasi liikuda. Fingerstyle ehk sõrmitsemisstiil on mängutehnika, mis võimaldab ühel kitarril esitada kogu tavapärast bändifaktuuri: meloodia, bass, harmooniahääled, rütm. See tehnika pole seotud konkreetse muusikastiili ega pillitüübiga. Kuulsamaid selle selle stiili valdajaid on Tommy Emmanuel, kes mitmelgi korral Eestis esinenud.

Fingerstyle'i algkursus koosneb kuuest õppetunnist ja peamine õpetamise vorm on video - kursuse autor Aldo Järve seletab, mida ühel või teisel puhul silmas pidada ja mängib ka lood täies mahus ette. Lisaks noodimaterjal (nii standardne noodikiri kui kitarritabulatuur) ja MatchMySoundi automaatkontroll. Viimane tähendab seda, et saad arvutile ette mängida ja näed, mille poolest sinu mäng õpetaja poolest erineb. 

Kursusega saab liituda igal ajal ja see on tasuline (25 EUR). Registreerinud kasutaja saab materjalidele ligi 12 kuu jooksul. Tule ja proovi! Alustamiseks logi Kitarrikooli sisse ja vali kursus "Fingerstyle algajatele". Võid läheneda ka Kitarr.ee e-poe kaudu, sealt saab otse maksta ja luuakse automaatselt Kitarrikooli juurdepääs.